Danas, 1.4.2026.godine, u našoj školi započeli smo sa radom pripremnog odjeljenja naših budućih prvačića. Potrudili su se drugari da ih dočekaju sa uredjenjem, šarenilom i ljubavlju kakve samo djeca djeci mogu pripremiti. Naši higijeničari, domar i sekretar su bili velika podrška u dočeku, takodjer. Nastavnica razredne nastave, Klapić Edvina, bila je na visini zadatka.
Dobrodošli, prvaci!


